• A-
  A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 63/4-03-42-2022 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Опубліковано 17 січня 2023 року о 15:05

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за № 90/299 (в редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року №169-р) (із змінами), Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (надалі за текстом – Відділення) повідомляє наступне.

Розпорядженням адміністративної колегії Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі – адміністративна колегія Відділення) від 22.09.2022 № 63/45-рп/к розпочато розгляд справи № 63/4-03-42-2022 за виявленими у діях Жовківської міської ради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 3 статті 50 та абзацом восьмим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, в частині дій, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами.

За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 63/4-03-42-2022 про захист економічної конкуренції складено подання з попередніми висновками від 10.01.2023 №63-03/п, яке вноситься на розгляд адміністративної колегії Відділення.

Відповідно до подання з попередніми висновками адміністративній колегії Відділення запропоновано:

Визнати дії Жовківської міської ради (місце знаходження юридичної особи: площа Вічева, будинок 1, місто Жовква, Львівського району, Львівської області, 80300), що полягають у встановленні суб’єктам господарювання різних відсоткових ставок орендної плати від нормативної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності з однаковим цільовим призначенням порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 3 статті 50 та абзацом восьмим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, в частині дій, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами.

Зобов’язати Жовківську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначеного в пункті 1 цього подання.

Додатково зазначається, що:

Рада має право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні. У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених в поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

Одночасно повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Відділення справи 63/4-03-42-2022 відбудеться 26.01.2023 о 10:05 год. Місце розгляду справи: Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів, вул. Коперника, 4.

Представник/ки Ради повноваження якого/их мають бути оформлені належним чином, може/уть взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux