30 грудня 2025 року Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало справу за ознаками вчинення ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЕН ДЖІ МЕТАЛ УКРАЇНА" КОМПАНІЇ Н.ГРАВЕРСЕН МЕТАЛВАРЕФАБРІК А/С та ФОП Рибіцькою М.І. порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
Під час здійснення заходів державного контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту економічної конкуренції у сфері проведення аукціонів Відділення встановило, що вказані суб’єкти господарювання брали участь в аукціоні із продажу земельної ділянки, організованому Куликівською селищною радою Львівського району Львівської області у 2025 році.
Під час попереднього дослідження обставин аукціонів Західне МТВ АМКУ виявило факти, що можуть свідчити про узгоджену поведінку вказаних учасників. З огляду на це Відділення розпочало справу.