• A-
    A+

Встановили змову товариств у закупівлі форменого одягу

Опубліковано 30 травня 2025 року о 16:35

30 травня 2025 року адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла рішення, яким визнала наявність змови між ТОВ «БЕСТ - ТЕКСТ» та ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕКСТИЛЬ ГРУП» під час їх спільної участі у 8 процедурах закупівель форменого одягу, загальною очікуваною вартістю 36, 5 мільйонів гривень. Закупівлі оголошувались у 2023 – 2024 роках.

Відділення встановило, що ТОВ «БЕСТ- ТЕКСТ» та ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕКСТИЛЬ ГРУП» під час участі у закупівлях, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свою поведінку.

Адміністративна колегія Західного МТВ АМКУ визнала дії відповідачів порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що призвело до спотворення результатів торгів. За вчинене порушення  на ТОВ «БЕСТ - ТЕКСТ» та на ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕКСТИЛЬ ГРУП» накладено штрафи у розмірі 136000,00 грн.

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux