• A-
    A+

Розпочато справу щодо можливої змови ФОПів під час участі в аукціоні з продажу права оренди земельної ділянки

Опубліковано 29 квітня 2025 року о 15:00

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України 29 квітня 2025 року розпочало справу за ознаками вчинення ФОП Артим М.Ф. та ФОП Горін Н.Є. порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Під час здійснення заходів державного контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції під час проведення електронного аукціону Відділення встановило, що ФОП Артим М.Ф. та ФОП Горін Н.Є. брали участь в електронному аукціоні з продаж права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель. Аукціон проводився Яворівською міською радою Львівського району Львівської області у листопаді 2024 року.

Під час попереднього дослідження обставин електронного аукціону Західне МТВ виявило факти, що можуть свідчити про узгоджену поведінку вказаних учасників. З огляду на це Відділення розпочало справу.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux