Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України 12 лютого 2026 року розпочало справу за ознаками вчинення ФОП Козар О.Я. та ТОВ "ГРОС ПРОДУКТ КОМПАНІ" порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
Під час здійснення заходів державного контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції під час проведення електронного аукціону Відділення встановило, що ФОП Козар О.Я. та ТОВ «ГРОС ПРОДУКТ КОМПАНІ» брали участь в електронному аукціоні з продажу земельної ділянки. Аукціон проводився у Львівській області в грудні 2023 року.
Під час попереднього дослідження обставин електронного аукціону Західне МТВ виявило факти, що можуть свідчити про узгоджену поведінку вказаних учасників. З огляду на це Відділення розпочало справу.