• A-
    A+

Розпочали справу щодо можливої змови ФОПів у закупівлі електроакумуляторів

Опубліковано 11 грудня 2025 року о 10:52

  11 грудня 2025 року Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало справу за ознаками вчинення ФОП Ванько В.Р. та ФОП Горбатенко С.М. порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Під час здійснення заходів державного контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту економічної конкуренції у сфері державних закупівель Відділення встановило, що ФОП Ванько В.Р. та ФОП Горбатенко С.М. брали участь у процедурі закупівлі електричних акумуляторів, організованої Департаментом економічного розвитку Рівненської міської ради в січні 2025 року.

   Під час попереднього дослідження обставин процедури закупівлі Західне МТВ АМКУ виявило факти, що можуть свідчити про узгоджену поведінку вказаних учасників. З огляду на це Відділення розпочало справу.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux