• A-
    A+

Проєкт порядку денного засідання адміністративної колегії ЗМТВ АМКУ 31.03.2025 року

Опубліковано 31 березня 2025 року о 09:23

1. Про прийняття рішення у справі № 63/1-01-56-2024 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ФОП Базан О.С. та ФОП Констанкевич М.С. (п.1 ст.50 Закону України «Про захист економічної конкуренції») та накладення штрафів.

2. Про прийняття рішення у справі № 63/2-03-39-2025 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях Моршинської міської ради (п.3 ст.50 Закону України «Про захист економічної конкуренції»).

3. Про прийняття рішення у справі № 63/6-01-13-2024 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ТОВ «Техномонтаж ЮА», ФОП Горбатенко І.Б. та ФОП Загальського І.О. (п.1 ст.50 Закону України «Про захист економічної конкуренції») та накладення штрафів.

4. Про прийняття рішення у справі № 63/5-13-125-2024 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ФОП Сокола Г.М. (п.13 ст.50 Закону України «Про захист економічної конкуренції») та накладення штрафу.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux