• A-
    A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 63/2-01-30-2020 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Приватним підприємством "Олан Захід" та Приватним підприємством "Асгард-Львів"

Опубліковано 06 серпня 2020 року о 11:34

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за № 90/299 (в редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року №169-р) (із змінами), Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Розпорядженням Адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.05.2020 № 63/39-рп/к про початок розгляду справи № 63/2-01-30-2020 за ознаками вчинення учасниками торгів порушення, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, під час участі в конкурсних торгах на закупівлю за предметом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-16-001469-a.

За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 63/2-01-30-2020 про захист економічної конкуренції складено подання з попередніми висновками, яке вноситься на розгляд адміністративної колегії Відділення.

Відповідно до подання з попередніми висновками адміністративній колегії Відділення запропоновано:

Визнати дії приватного підприємства «Олан Захід», (ідентифікаційний код юридичної особи 41198699) та приватного підприємства «Асгард-Львів» (ідентифікаційний код юридичної особи 42579014) під час участі у процедурі закупівлі за предметом: ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-16-001469-a, замовником якої був Департамент патрульної поліції (ідентифікаційний код юридичної особи 40108646), порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яке передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

На підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, вказане у пункті 1, накласти на ПП «Олан Захід» (ідентифікаційний код юридичної особи 41198699) штраф.

На підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, вказане у пункті 1, накласти на ПП «Асгард-Львів» (ідентифікаційний код юридичної особи 42579014) штраф.

Додатково зазначається, що:

Зазначені суб’єкти господарювання мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених в поданні.

У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених в поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

Одночасно повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією територіального відділення справи № 63/2-01-30-2020 відбудеться 27 серпня 2020 року о 1200 годині.

Місце розгляду справи: Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів, вул. Коперника, 4.

Вказані суб’єкти господарювання або їх представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії.

 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux