• A-
    A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 63/6-01-248-2025 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Опубліковано 23 червня 2026 року о 14:15

Відповідно до пункту 6 Розділу VII Порядку розгляду Антимонопольним комітетом України та його територіальними відділеннями заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року №169-р із змінами), Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Розпорядженням адміністративної колегії Відділення від 30.12.2025 року № 63/278-рп/к розпочато розгляд справи  № 63/6-01-248-2025 за ознаками вчинення ТОВ «УКРСПЕЦТЕХІНВЕСТ» та ТОВ «ТД «АЛЬФАТЕХ» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених комунальним підприємством «Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1» в системі «PROZORRO»  за предметом: «ДК 021:2015-34310000-3 «Двигуни та їх частини» ідентифікатор  № UA-2022-02-08008943-b.

За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 63/6-01-248-2025 складено подання з попередніми висновками від 19.06.2026 № 63-03/405-П, яке вноситься на розгляд адміністративної колегії Відділення.

Відповідно до подання з попередніми висновками, адміністративній колегії Відділення, запропоновано:

1. Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «УКРСПЕЦТЕХІНВЕСТ» (ідентифікаційний код юридичної особи («інформація доступ до якої обмежено»)) та товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «АЛЬФАТЕХ» (ідентифікаційний код юридичної особи («інформація доступ до якої обмежено»)) вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених комунальним підприємством «Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1» (ідентифікаційний код юридичної особи («інформація доступ до якої обмежено»)) за предметом закупівлі «ДК 021:2015-34310000-3 «Двигуни та їх частини» (ідентифікатор закупівлі у системі «Prozorro» UA-2022-02-08-008943-b).

 2. За порушення, зазначене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «УКРСПЕЦТЕХІНВЕСТ» (ідентифікаційний код юридичної особи («інформація доступ до якої обмежено»)) штраф.

3. За порушення, зазначене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «АЛЬФАТЕХ» (ідентифікаційний код юридичної особи («інформація доступ до якої обмежено»))  штраф.

Додатково зазначається, що:

ТОВ «УКРСПЕЦТЕХІНВЕСТ» та ТОВ «ТД «АЛЬФАТЕХ»  мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні.

У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

Одночасно повідомляємо, що розгляд справи № 63/6-01-248-2025 адміністративною колегією Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України відбудеться 30 червня 2026 року о 12:05.

Місце розгляду справи: Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів, вул. Коперника, 4.

Представники ТОВ «УКРСПЕЦТЕХІНВЕСТ» та ТОВ «ТД «АЛЬФАТЕХ» повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux