Відповідно до пункту 6 Розділу VII Порядку розгляду Антимонопольним комітетом України та його територіальними відділеннями заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 № 169-рп, із змінами), Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі - Відділення) повідомляє наступне.
Розпорядженням адміністративної колегії Західного міжобласного територіального відділення від 09.07.2026 № 63/190-рп/к розпочато розгляд справи № 63/6-01-173-2026 за ознаками вчинення Ігнатівим Олексою Любомировичем та фізичною особою-підприємцем Ігнатів Ніною Михайлівною порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціонів.
За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 63/6-01-173-2026 про захист економічної конкуренції складено подання з попередніми висновками від 20.08.2026 № 63-03/521-П, яке вноситься на розгляд адміністративної колегії Відділення.
Відповідно до подання з попередніми висновками адміністративній колегії Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України запропоновано:
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Продаж земельної ділянки площею1.4268 га, для ведення особистого селянського господарства», організатор Дубенський відділ державної виконавчої служби у Дубенському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Львів), ідентифікатор аукціону LSP001-UA-20230301-59471.
- За порушення, зазначене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Продаж земельної ділянки площею 1,4190 га, для ведення особистого селянського господарства», організатор Дубенський відділ державної виконавчої служби у Дубенському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Львів), ідентифікатор аукціону LSP001-UA-20230301-64562.
- За порушення, зазначене в пункті 4 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 4 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка. Кадастровий номер 5623080400:04:008:0126, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LSP001-UA-20230327-88677.
- За порушення, зазначене в пункті 7 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 7 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка кадастровий номер 5621681200:09:002:0013, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LSP001-UA-20230502-15682.
- За порушення, зазначене в пункті 10 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 10 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка загальною площею 1,6 га для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4620981000:12:000:0074, місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець виконавчого округу Львівської області «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240612-92980.
- За порушення, зазначене в пункті 13 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 13 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Продаж земельної ділянки з переважним правом, Земельна ділянка, площею 1,5244 га, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Головний державний виконавець Іваничівського відділу державної виконавчої служби у Володимирському районі Волинської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240703-22630.
- За порушення, зазначене в пункті 16 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 16 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка загальною площею 1,7814 га кадастровий номер 4623983800:07:000:0101 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходиться «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240709-79848.
- За порушення, зазначене в пункті 19 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 19 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка, площею 1,6385 га, кадастровий номер №4621255400:05:000:0182, землі сільськогосподарського призначення, 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240724-41536.
- За порушення, зазначене в пункті 22 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 22 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка. Кадастровий номер 5623086700:02:005:0027, за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець виконавчого округу Рівненської області «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240801-32838.
- За порушення, зазначене в пункті 25 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 25 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка площею 1.6714 га, кадастровий номер 4622780400:25:000:0063, реєстраційний номер – 1165296746227, цільове призначення: землі сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено», тип угіддя - рілля», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240819-64557.
- За порушення, зазначене в пункті 28 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 28 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка (з переважним правом) кадастровий номер: 4620987600:18:000:0013, площею 1.6884 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: «Інформація, доступ до якої обмежено»», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20240926-91452.
- За порушення, зазначене в пункті 31 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 31 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка, площею 1,8015 га, кадастровий номер №4621255400:04:000:0253, землі сільськогосподарського призначення, 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено», тип угіддя: сіножаті», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20241003-29505.
- За порушення, зазначене в пункті 34 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 34 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Продаж земельної ділянки площею 3.1708 га, кадастровий номер 4620682400:02:000:0018, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено», реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1377868646206», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20241113-58737.
- За порушення, зазначене в пункті 37 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 37 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка, реєстраційний/кадастровий номер 4623983000:06:000:0370, місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено» загальною площею 2,1054 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», організатор Приватний виконавець виконавчого округу Львівської області «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20241126-62927.
- За порушення, зазначене в пункті 40 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 40 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка, кадастровий номер 4622184900:07:000:0028, місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено» загальною площею 1.614га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», організатор Приватний виконавець виконавчого округу Львівської області «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20241206-24343.
- За порушення, зазначене в пункті 43 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 43 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Земельна ділянка. Кадастровий номер 5623081800:04:010:0114, що знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено», загальна площа 2.622 га. Цільове призначення для ведення особистого селянського господарства», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20241217-60902.
- За порушення, зазначене в пункті 46 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 46 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Продаж земельної ділянки площею 1.883 га кадастровий номер 5621283600:04:007:0042, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено», реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 793625356212», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAP001-UA-20250110-51211.
- За порушення, зазначене в пункті 49 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 49 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- Визнати, що Ігнатів Олекса Любомирович («Інформація, доступ до якої обмежено»), фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна («Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону: предмет аукціону «Продаж земельної ділянки площею 3.4619 га кадастровий номер 5620486200:05:002:0269, цільове призначення земельної ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: «Інформація, доступ до якої обмежено», реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2740961656204», організатор Приватний виконавець «Інформація, доступ до якої обмежено», ідентифікатор аукціону LAE001-UA-20250117-42937.
- За порушення, зазначене в пункті 52 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на Ігнатіва Олексу Любомировича («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
- За порушення, зазначене в пункті 52 резолютивної частини цього подання, на підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» накласти на фізичну особу-підприємця Ігнатів Ніну Михайлівну («Інформація, доступ до якої обмежено») штраф.
Додатково зазначається, що:
Ігнатів Олекса Любомирович та фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні.
У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.
Одночасно повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справи № 63/6-01-173-2026 відбудеться 31 серпня 2026 року о 12:20.
Місце розгляду справи: Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів, вул. Коперника, 4.
Ігнатів Олекса Любомирович та фізична особа-підприємець Ігнатів Ніна Михайлівна або їх представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії.
У разі зміни дати проведення розгляду справи про це буде повідомлено додатково.