• A-
    A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 63/4-01-138-2021 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Опубліковано 02 серпня 2023 року о 15:10

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за № 90/299 (в редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року №169-р) (із змінами), Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України ( надалі – Відділення) повідомляє наступне.

Розпорядженням адміністративної колегії Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 18.11.2021 № 63/154-рп/к розпочато розгляд справи № 63/4-01-138-2021 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів за номером закупівлі UA-2020-03-24-001130-b.

За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 63/4-01-138-2021 про захист економічної конкуренції складено подання з попередніми висновками від 26.07.2023 № 63-03/100п, яке вноситься на розгляд адміністративної колегії Відділення.

Відповідно до подання з попередніми висновками адміністративній колегії Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України запропоновано:

Визнати дії товариства з обмеженою відповідальністю «ПМК-14» (інформація, доступ до якої обмежено) та фізичної особи-підприємця Федіва Дмитра Дмитровича (інформація, доступ до якої обмежено), під час участі у процедурі закупівлі за предметом: ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт електродвигунів, ремонт котушок вимикачів на підстанціях Західної ЕС), ідентифікатор закупівлі UA-2020-03-24-001130-b, яку проводило ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» (інформація, доступ до якої обмежено), порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яке передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

2. На підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, вказане у пункті 1, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «ПМК-14» (інформація, доступ до якої обмежено) штраф.

На підставі статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, вказане у пункті 1, накласти на фізичну особу-підприємця Федіва Дмитра Дмитровича (інформація, доступ до якої обмежено) штраф.

Додатково зазначається, що:

ФОП Федів Д.Д. і ТОВ «ПМК-14» мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні.

У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

Одночасно повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справи № 63/4-01-138-2021 відбудеться 10 серпня 2023 року о 1010 год.

Місце розгляду справи: Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів, вул. Коперніка,4.

ФОП Федів Д.Д. і ТОВ «ПМК-14» або їх представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux