Господарський суд області підтвердив законність рішення Закарпатського обласного відділення АМКУ, яким на приватного підприємця накладено штраф у розмірі 4 тис грн.
У грудні 2012 року Відділення оштрафувало приватного підприємця за порушення конкуренційного законодавства.
Порушення полягало у поданні недостовірної інформації на вимогу голови територіального відділення АМКУ, яка була надана у зв’язку з розглядом звернення ПАТ «Київський картонно-паперовий завод».
14 травня цього року господарський суд Закарпатської області прийняв рішення про задоволення позову Відділення та стягнення з приватного підприємця на користь держави 4 тис грн штрафу та 300 грн нарахованої пені за несвоєчасну сплату штрафу.